W 2016 r. obchodzimy 15-lecie powstania Kancelarii.

Tak szybko ten czas ucieka. W tym roku nasza Kancelaria obchodzi już 15-lecie istnienia.

Kancelaria została założona w maju 2001 r. przez radcę prawnego Ireneusza Pawłowskiego. Przez lata kancelaria rozwijała się i dołączali nowi Wspólnicy.  Aktualnie w kancelarii pracuje 12 stałych prawników, współpracujemy też z dodatkowymi zewnętrznymi prawnikami.

Przez lata dorobiliśmy się marki specjalistycznej kancelarii prawnej obsługującej przedsiębiorców opartej na kompetencjach i doświadczeniu zawodowym.  Mamy sprawdzony, stabilny i doświadczony zespół adwokatów i radców prawnych oraz prawników i współpracowników, który pozwala nam podjąć się kompetentnego prowadzenia spraw naszych Klientów.

Specjalizujemy się w szczególności w prawie budowlanym, procesach inwestycyjnych oraz finansowaniu działalności przedsiębiorców, zarówno w formie inwestycji kapitałowych jak i dłużnych. Nasze specjalizacje, szeroka praktyka i doświadczenie zespołu kancelarii umożliwiają zapewnienie  Klientom kompleksowej obsługi prawnej w pełnym zakresie spraw dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej oraz ich spraw prywatnych.